Прес-центр24 травня 2022, 15:05

Легендарний дорожній знак для окупантів піде з молотка: стартова ціна – 50 тис. грн

Укравтодор продасть на аукціоні легендарний дорожній знак, який був створений на третій день війни – «Нах*й, знов нах*й, до росії нах*й». Для дорожнього відомства це перший благодійний аукціон. Він відбудеться в онлайн-форматі на платформі Prozorro.Продажі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Укравтодору.

У відомстві нагадали історію виникнення такого дороговказу. Щойно російські війська почали широкомасштабний наступ, стало зрозуміло, що навігація у них застаріла, карти якихось 80-х років. Укравтодор дав вказівку в областях демонтовувати чи замальовувати знаки із назвами населених пунктів. Діяти було потрібно швидко, і 26 лютого дорожники звернулися по допомогу до всіх українців, щоб вони робили демонтаж у своїх населених пунктах. А на противагу створили універсальний вказівник для окупантів.

«Виставлений на аукціон дорожній знак із Сумської області. На ньому, на жаль, є сліди від куль», - йдеться у повідомленні.

Як наголошують в Укравтодорі новий власник знаку зможе встановити його в межах свого домогосподарства або в іншому місці (окрім доріг загального користування).

Онлайн-аукціон запланований на 2 червня. Стартова ціна за лот – 50 тисяч гривень або 1,5 тис. доларів. Кошти з продажу перераховуються на спеціальний рахунок Національного банку України на потреби ЗСУ.

Для участі в аукціоні потрібно зареєструватися до 18:00 1 червня за посиланням:  https://prozorro.sale/dorozhnij-znak-nahj-charity.

Інформація про учасників аукціону, а також підтвердження оплати за лот будуть опубліковані на сайті Prozorro.Продажі.

Завдяки благодійним аукціонам у державній системі Prozorro.Продажі вже вдалось зібрати більш ніж 4 мільйони гривень.

#Укравтодор #благодійнийаукціон #дорожнізнаки #Prozorro