Прес-центр11 жовтня 2022, 08:10

Під виглядом виявлення диверсантів окупанти ловлять російських дезертирів, у Троїцькому колаборанти оформили відпустки, лікарні окупованої території регіону переповнені

Не всі частково мобілізовані бажають воювати, тому намагаються зникнути.

Проводячи пошуки українських патріотів та диверсантів, як от у Старобільську, росіяни одночасно виявляють своїх дезертирів. Останніх достатньо по всій Луганщині.

Як і поранених окупантів. Так, в одній із дитячих лікарень окупанти поряд із хворими дітьми, розмістили своїх поранених.

Серед них і колишні в’язні, представники приватної військової кампанії «вагнер». Через брак вільних місць деяких дітей не долікували та виписали. Переповнена російськими в’язнями лікарня і в Антрациті.

Неспокійно й в рядах колаборантів. Так, більша частина сепаратистів Троїцького району, яка пішли працювати на ворога, оформила безкоштовні відпустки і намагається виїхати вглиб Луганщини, а за можливості – на рф.

Подалі від фронту, де авіація Сил оборони України 10 жовтня завдала 6 ударів. Підтверджено ураження 4 місць зосередження озброєння та військової техніки, а також 2 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, підрозділи ППО знищили ворожий літак Су-25.

Ракетні війська і артилерія уразили пункт управління, чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, зенітний ракетний комплекс С-300 противника та склад з боєприпасами.

Відбито атаки окупантів в районах населених пунктів Бахмут, Бахмутське, Майорськ, Соледар та Первомайське.

Із різних видів озброєння росіяни обстріляли наступні населені пункти:

- на Слобожанському напрямку: Івашки, Стрілеча, Гурівка, Кам’янка, Дворічна, Стельмахівка, Борщова, Сотницький Козачок, Гур’їв Козачок, Козача Лопань, Вільхуватка та Чугунівка;
- на Краматорському напрямку: Білогорівка, Греківка, Новоєгорівка, Райгородок, Першотравневе, Новолюбівка, Макіївка, Нове, Зарічне, Терни, Серебрянка та Григорівка;
- на Бахмутському напрямку: Сіверськ, Соледар, Бахмут, Бахмутське, Майорськ, Курдюмівка, Нью-Йорк, Красна Гора, Часів Яр, Яковлівка, Зеленопілля та Одрадівка.