Прес-центр10 червня 2023, 08:06

По Невському та Стельмахівці вдарили росіяни з авіації, у Троїцькій громаді збігли до 90 військових рф, водопостачання в Гірському окупанти не відновлюватимуть – закрили проблему підвозом

«Місяцями ворог штурмує Білогорівку, не полишає спроб продавити нашу оборону на цій ділянці фронту. Втім, ні вчора, ні раніше противнику це не вдалося. Атаки відбито, росіяни із втратами відійшли, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – На землі вони не можуть досягти переваги, тому завдають чисельні удари з авіації. Вчергове «прилетіло» по Стельмахівці та Невському».

З артилерії різних калібрів окупанти били по Новоселівському, Невському, Білогорівці та Діброві.

Відсутність будь-яких рухів вперед та постійні втрати, звісно, накладають відбитки на морально-психологічний стан бойовиків. Так, з Арапівки, що у Троїцькій селищній громаді, дезертирували близько 90 військовослужбовців рф.

Вони самовільно залишили бойові позиції та втекли в невідомому напрямку. Єдине що, відомо – не в бік лінії фронту.

Ї, ймовірно, не до Гірської громади. Вже повідомлялося, що там за рік не відновили подачу питної води. Роботи окупанти навіть не розпочинали. Тепер і не розпочнуть, бо, на їхню думку, потреба в питній воді населенню кількох міст і сіл закрита двома автівками, які будуть возити воду з Первомайська і охоплять весь регіону.

До речі, світла там теж досі немає. Електропостачання поки що ані ремонтувати, ані «підвозити» росіяни теж не збираються.