Прес-центр1 вересня 2022, 11:09

Виплати ВПО: понад 1 мільйон заяв на виплату допомоги передано до Всесвітньої продовольчої програми ООН

Черговий список із 1 048 575 заяв на виплату грошової допомоги, що були подані через платформу єДопомога, передано Міністерством соціальної політики України до Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Після додаткової перевірки організацією переліку заяв, зазначених в переданому списку, допомогу зможуть отримати 1 059 437 людей. Ця додаткова перевірка здійснюється задля унеможливлення задвоєння виплат та наявності всіх необхідних даних для надання грошової допомоги.

За запитом до поданого списку Мінсоцполітики включені люди, що зареєстровані у визначених районах, а саме: Чернігівська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Херсонська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська та Запорізька області.

На сьогодні 2 306 138 осіб включено до списків, переданих Мінсоцполітики до різних міжнародних організацій задля виплати грошової допомоги.

Важливо зазначити, що рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.

Нагадуємо, гуманітарна платформа єДопомога має три напрями підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.