Прес-центр16 листопада 2022, 17:11

Змінено умови надання грантів у рамках програм єРобота

Уряд вніс зміни до програм грантової підтримки єРобота (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць). За відповідні зміни до постанови № 738 проголосували на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулось 15 листопада.

Проектом акта запропоновано внести зміни до програм грантової підтримки (мікрогранти на власну справу, гранти на розвиток садів та теплиць), які спрямовані на:
1) перенесення дати початку шестимісячного строку, протягом якого мають бути створені робочі місця та відбутись працевлаштування на них осіб:
- було: з дня укладання договору мікрогранту;
- буде: з дня зарахування коштів на рахунок отримувача;
2) надання можливості подання сканованих копій проектів висадки насаджень та проектів будівництва модульних теплиць, що обов’язково додаються до заяв на отримання відповідних грантів;
3) встановлення максимального розміру гранту на будівництво модульних теплиць залежно від площі модульної теплиці, а саме:
• 0,4 га - 0,6 га – 2,0 млн гривень;
• 0,8 га - 1,2 га – 3,5 млн гривень;
• 1,6 га - 2,4 га – 7,0 млн гривень;
4) уточнення кількості створюваних нових робочих місць за підсумками проекту будівництва модульної теплиці:
• було: створити щонайменше 40 нових робочих місць;
• буде: не менше 14 нових робочих місць на 1 гектар модульних теплиць.

Нагадаємо, що проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.
Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.