Прес-центр9 грудня 2022, 10:12

Звільнене Невське вперше відвідали медики

Деокуповане Невське залишається під вогнем росіян – люди майже не покидають підвалів.

Прилітає системно. Так, учора авіабомба окупантів влучила у подвір’я вже зруйнованої школи. Також зафіксоване потрапляння в житловий будинок. Жертв, на щастя, немає. 8 грудня прильоти були на околицях селища.

«Сьогодні вперше відвідали звільнене село луганські медики. Привезли ліки за потребами місцевих мешканців та проконсультували. Дві бригади «швидких» вирушили до важких хворих, аби оглянути їх удома. Бабусі 78 років зі зламаною ногою запропонували евакуацію. Після 30 хвилин вмовлянь жінка погодилася. Медики забрали її разом з сином до Дніпра, де її госпіталізували до лікарні. Чоловіка поселили в шелтері для наших ВПО», – повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Його заступники – Володимир Чередніченко та Катерина Безгинська – зібрали чергові потреби від селян.

«Люди мають бути взимку з усім необхідним. Хоча ми і наполягаємо на евакуації, бо обстріли не припиняються», – додав Сергій Гайдай.

Разом з керівництвом області до Невського приїхав також і директор філій АТ «Укрпошта» у Луганській та Донецькій областях Вадим Шестопалов.

Від старости села він отримав список місцевих пенсіонерів. Із налагодженням безпекової ситуації Укрпошта завітає до населеного пункту вже з пенсіями.