Архів новин

28 декабря 2022

180 переселенців з Луганщини за тиждень отримали гуманітарну допомогу в Вінниці

За минулий тиждень у гуманітарному штабі Рубіжанської громади, який розташований у Вінниці, ВПО з Луганської області видано 180 продуктових наборів.

Пільгові категорії переселенців отримали упаковки підгузок, тим, кому потрібно, надано одяг.

Охочі змогли звернутися до лікаря та спеціаліста служби зайнятості.

Гуманітарний штаб продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Максимовича, 43-б.
 

Процес відновлення високовольтних ліній та підстанцій буде прискорено

27 грудня на засіданні Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 р. № 1010».

Документ знімає вимогу проведення оцінки впливу на довкілля при будівництві повітряних ліній електропередачі напругою 220 кВ і більше та підстанцій напругою 330 кВ і більше у період дії воєнного стану.

Зазначене рішення сприятиме максимально терміновому та ефективному відновленню об’єктів енергетичної системи України, пошкоджених або зруйнованих внаслідок російської військової агресії.
 

Виплати переселенцям: затверджено новий перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

У грудні цього року Уряд прийняв постанову № 1364, якою визначено механізм формування єдиного переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Журналістам показали, як на Хмельниччині облаштувалися ВПО з Луганської області

Одразу три локації: грибну ферму, яку побудували безпосередньо у ВПО-хабі, гуманітарний штаб для переселенців з Луганської області та релоковану кав’ярню мережі «Coffee Panda» відвідали хмельницькі медійники.

Як вже повідомлялося, днями переселенці зібрали перші 230 кг печериць, які власноруч виростили у підвалі хостелу у селі Ружичанка.