Прес-центр9 вересня 2023, 07:09

Будинок зайнятий військовими рф – окупанти не пускають у міста навіть із реєстрацією, місць в лікарнях нема – поранених росіян доставили до моргу Алчевська, противник тисне в районах Новоєгорівки та Діброви

Ворог не полишає спроб продавити оборону ЗСУ в районах Новоєгорівки та південно-східніше Діброви.

«Під Новоєгорівкою бої точаться за важливі висоти, які дають певну перевагу. Тиск загарбників – максимальний. Танки та іншу броньовану техніку вони там застосовують щодня, однак і втрачають їх теж постійно. У тому числі й сучасні Т-90 «Прорив», яким здійснити це ніяк не вдається», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор 9 вересня зранку.

Авіаційних ударів ворога зазнала Білогорівка.

Артилерійських та мінометних обстрілів – Невське та Білогорівка.

В лікарнях і шпиталях на окупованій частині Луганщини росіяни не встигають звільняти ліжко-місця – увесь фонд постійно зайнятий.

Тому в Алчевську, до прикладу, прийшлося поранених розміщувати у приміщенні моргу, куди їх привезли разом із ліквідованими під Кремінною загарбниками.

Для поповнення безповоротних втрат противник продовжує перекидати на зазначені напрямки резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених.

Потрапити до прифронтових міст у так званій «лнр» можливо тільки при наявності реєстрації – і то не завжди. В росіян є перелік зайнятих їхніми військовими і колаборантами квартир і будинків.

І якщо на блокпості вони ретельно перевіряють реєстрацію і та збігається з їхніми даними, то шлях до населеного пункту для людини, якої там певний час не було, закритий.

Довести право власності на нерухоме майно практично неможливо і нікому.