Прес-центр12 листопада 2023, 08:11

До Невського доставили допомогу від міжнародників, ворог атакував з трьох напрямів, у Кремінній та Сєвєродонецьку окупанти встановили стаціонарні телефони

«Невське потерпає від обстрілів, але ми постійно підтримуємо тих, хто залишився. Роздали місцевим речі, які стануть у нагоді взимку. Їх надали у Міжнародній організації з міграції, – каже очільник Луганщини Артем Лисогор. – Упродовж доби росіяни штурмували поблизу Стельмахівки, Надії та у Серебрянському лісництві. Намагалися атакувати із трьох напрямів. У Серебрянському лісі задіяли авіацію».

Як і в Білогорівці, по якій завдані удари і з неба, і з артилерії.

Слід додати, що жителі Невського отримали партію допомоги від МОМ: матраци, ковдри, подушки, постіль, посуд, стільці, сірники, свічки, запальнички, ліхтарі з зарядкою на сонячних батареях тощо.

У Кремінній та Сєвєродонецьку загарбники подекуди встановили стаціонарні телефони. Там, де зберіглося обладнання.

Облаштовувати нові АТС чи проводити кабелі замість пошкоджених або вкрадених ніхто не збирається. Втім, люди тепер можуть дзвонити. Залишилось тільки дізнатися – куди? Ніхто не володіє інформацією – у кого ще з’явився зв’язок та, відповідно, номери телефонів у сусідніх будинках. Мобільний зв’язок в цих містах вимкнений росіянами.