Прес-центр9 листопада 2023, 08:11

До звільнених сіл завезли продукти харчування та речі першої необхідності, на Старобільщині росіяни побудинково перевіряють наявність паспорта рф, нові пропуски для в’їзду до Рубіжного не виписують

«Ми усіляко намагаємося допомогти підготуватися до зими тим, хто ще не вирішив виїхати з прифронтових населених пунктів. Зокрема, учора в Невському роздали набори із речами першої необхідності, а поліцейські допомогли доставити жителям сіл ще 220 буханок хліба. Набори продуктів та гігієни одержали мешканці Греківки та Макіївки. Вони все ж таки хочуть пережити холодну пору року в рідних домівках. Приймаємо від цих луганчан кожен запит. Водночас, готові у будь-який момент допомогти з евакуацією, доки безпекова ситуація дозволяє», – поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Так, до Невського доставлено гуманітарні набори. Це – посуд, матраци, ковдри, подушки, постіль, карімати, сірники, свічки, запальнички, ліхтарі з зарядкою на сонячних батареях.

Учора росіяни намагалися атакувати Новоєгорівку, однак всі їхні спроби були відбиті.

Із мінометів та артилерії ворог поцілив по Білогорівці та Невському.

На Старобільщині окупанти проводять рейди по будинках, перевіряючи наявність паспорту рф. У разі його відсутності посилено агітують подати необхідні документи, мотивуючи відправити «на підвал». Розпочали підготовку до виборів президента сусідньої країни.

Потрапити до Рубіжного стало ще складніше. Уведені кілька місяців тому перепустки на в’їзд/виїзд мали упорядкувати цю процедуру, проте місцева окупаційна влада як зазвичай, все ускладнила, фактично ізолювавши місто. Нові перепустки там не виписують, дію попередніх не подовжують.