Прес-центр17 червня 2023, 08:06

На кожному напрямку росіяни вдарили по селах, зі Станиці Луганської намагаються депортувати дітей до 14 років, у Лисичанську люди телефонують з верхніх поверхів – місто без води та світла

«Ворог продовжує використовувати значні запаси боєкомплекту, щодня спрямовує по наших деокупованих територіях сотні артилерійських снарядів. Руйнує залишки інфраструктури та житлові будинки. На людські життя росіянам байдуже. Вчора вони відкривали вогонь уздовж усієї лінії фронту», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Під артилерійські та мінометні удари потрапили Новоселівське, Стельмахівка, Невське та Білогорівка.

В окупованій Станиці Луганській загарбники примушують до виїзду дітей до 14 років та жінок. Куди депортуватимуть – не говорять, обіцяють лише замість рідної домівки «комфортне наметове містечко». Люди зникають.

Лисичанськ вже рік залишається без світла та питної води. Технічну можна набрати лише на подвір’ях – централізовану систему подачі в квартири окупанти навіть не розпочали лагодити. Як і лінії електропередачі.

Через те, що місто розташоване на височині, подекуди можна знайти мобільне покриття. В деяких районах лише на дахах, в інших – навіть на верхніх поверхах. Дахи відслідковують колаборанти.