Прес-центр7 листопада 2023, 14:11

ООН Жінки в Україні провели тренінг з актуальних питань інтеграції до ЄС

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь у семінарі «На шляху до інклюзивного та гендерно-відповідального розвитку, відновлення та вступу до ЄС».

Представники та представниці державних установ, громадських організацій та партнерів з розвитку зібрались разом для напрацювання рекомендацій щодо врахування принципів гендерної рівності та інклюзивності в процесах відновлення України та в контексті вступу України до ЄС.

Під час заходу відбулись низка технічних презентацій, зокрема поточний статус Плану Ukrainian Facility, планів регіонального та місцевого розвитку, а також  процесу вступу України до ЄС.

Наприкінці розгорнулась відкрита дискусія щодо інструментів інтеграції гендерної рівності, використання на практиці в Україні при плануванні відновлення та у процесі інтеграції до ЄС.

Цей семінар став можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Норвегії.

«В умовах широкомасштабного вторгнення, наші міжнародні партнери надають всебічну допомогу українському народу. Не стають виключенням ініціативи, що стосуються дотримання гендерної рівності у всіх сферах як важливої складової євроінтеграційного процесу», – підбила підсумки панельної дискусії Катерина Безгинська.