Прес-центр7 листопада 2023, 08:11

У Невському – чергові руйнування, при перерахунку пенсій окупанти намагаються не враховувати пільговий стаж, у Рубіжному та Кремінній загарбники також припиняють видачу гуманітарки

«По Невському ворог вдарив артилерією, внаслідок чого є нові руйнування. Також доволі часто росіяни влучають в раніше знищені ними будинки, звідки всі вже повиїжджали, – зауважив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації. – Останніми днями окупанти штурмують на Куп’янському напрямку. Зокрема вчора намагалися піти в наступ на Стельмахівку, але їхні спроби було відбито».

Макіївка, Невське та Білогорівка зазнали уражень унаслідок артилерійського та мінометного вогню росіян.

Все частіше літні люди в окупації скаржаться на відмову в перерахунку пенсій росіянами.

Навіть якщо вдалося зібрати документи, що особа працювала на підприємстві зі шкідливими умовами праці, їх можуть просто проігнорувати.

Також установам, зокрема архівним, і організаціям у так званій «лнр» рекомендують не видавати відповідні дані людям, аби нарахувати виплати за загальним стажем.

Слідом за Сєвєродонецьком, у Рубіжному та Кремінній теж скорочують обсяги видачі гуманітарної допомоги. Із листопада надаватимуть лише за окремими списками – виключно обраним.

Відповідають просто – є магазин, тому йдіть туди і купуйте. Про відсутність роботи у більшості населення якось забули.