Прес-центр15 листопада 2023, 09:11

У Рубіжному намагаються продати квартири – попиту нема, російські волонтери вимінюють крадене майно луганчан на необхідні для місцевих речі, противник атакував поблизу Надії та Серебрянського лісу

«Ворог не зважає на власні втрати – використовує резерв і продовжує атакувати. Цього разу російські штурми охопили Надію та Серебрянський ліс – успіху в загарбників не було, – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Застосовують тактичну і штурмову авіацію в районі Піщаного та на ділянках, де вони намагаються йти уперед».

Невське та населені пункти навколо, а також Білогорівка витримали артилерійський та мінометний вогонь ворога.

В Рубіжному все частіше почали з’являтися оголошення про продаж квартир. Бо місцеві, що залишилися, не бачать позитивних рухів окупаційної влади навіть після так званих «перших виборів». Переобрали – і добре, як їм кажуть.

А вулиці міста перебувають в такому стані, ніби штурм там відбувся учора, а не навесні 2022-го. Тож, вцілілі квартири намагаються продати. Втім, попиту, звісно, немає, як і грошей в рубіжан.

російські волонтери вимінюють крадене майно луганчан на необхідні для місцевих речі. Саме така схема працює в захоплених минулоріч містах, де й досі квітне мародерство. Так би мовити, волонтери приїжджають до закритих та майже знищених населених пунктів Луганщини з допомогою. А після протокольних зйомок вимінюють побутову техніку. Звісно що походженням цієї техніки ніхто не цікавиться.