Прес-центр14 листопада 2023, 08:11

У Рубіжному стався черговий обвал будинку, горе-будівники в Сєвєродонецьку зникли зі ще однієї багатоповерхівки, окупанти штурмували в бік Надії та Новоєгорівки

«Кількість обстрілів з боку ворога не меншає – близько 500 і більше снарядів випускаються по населених пунктах і позиціях українських військових за добу в нашій зоні відповідальності. Учора під вогонь ворога потрапили Невське та Білогорівка. Серебрянський ліс опинився під авіаційним тиском противника. Штурмові дії він намагався вести в бік Надії та Новоєгорівки, де відбито декілька атак росіян», – каже очільник Луганщини Артем Лисогор.

У Рубіжному стався обвал усього під’їзду в багатоповерхівці. Навіть в найменш постраждалих районах міста окупанти нічого зробили для упередження таких ситуацій. Ніякі роботи там за півтора роки не велися, місце не було огороджене. Всі чекали на певний результат, якого і досягли. Про наявність жертв загарбники не повідомлять.

Трохи інша ситуація в сусідньому місті. Там щось роблять, але не завжди до кінця.

Нещодавно було повідомлення, що гастролери-будівельники кинули багатоповерхівку з демонтованим дахом у нових районах Сєвєродонецька.

Це – не поодинокий випадок. Про такі ситуації стає відомо, коли людям вдається виїхати до населеного пункту, де я мобільний зв’язок.

Чергова – у старій частині міста, де будинок залишився без покрівлі на зиму. У квартирах вода, але обіцяють опалення.