Прес-центр1 листопада 2023, 08:11

Жителям Невського та Новолюбівки доставили чергову партію продуктів, голів міст у так званій «лнр» обирає окупаційна адміністрація регіону, у Сєвєродонецьку триває експропріація росіянами нерухомого майна

«Вони ще не наважилися на евакуацію та їм необхідна постійна підтримка – вчора мешканцям Невського та Новолюбівки роздали майже 300 буханок свіжого хліба. Це тижневий запас. Намагаємося задовільнити всі їхні поточні потреби. Втім, залишатися у прифронтових селах вкрай небезпечно», – вкотре наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Він повідомив, що ворог знов спробував просунутися поблизу Надії, але штурми росіян були зупинені.

Не меншає й авіаційний вплив противника – ударів з неба завдано по Макіївці, де ще залишаються цивільні, та по території  Серебрянського лісництва.

Під артилерійські та мінометні обстріли потрапили Макіївка, Невське та Білогорівка.

Вибори без вибору. Це рецепт із росії. Саме так відбуваються призначення голів окупаційних адміністрацій населених пунктів Луганщини.

Народ не при справі: ці кандидатури на розгляд так званих «рад муніципальних та міських округів» представлені головою «лнр».

У Сєвєродонецьку триває експропріація росіянами нерухомого майна. Окупаційна адміністрація міста розповсюдила оголошення, вимагаючи від власників торговельних об’єктів та об’єктів нерухомості, розташованих на території громади, підтвердити наявність документів, за якими це майно їм належить.

Зазначені оголошення просто розклеєні по стовпах. Дуже зручно – не звернувся до певного терміну, на ранок лишаєшся майна.

До того ж у місті вже багато місяців відключений мобільний зв'язок та інтернет.

Справжня радянщина. Тільки світло та телебачення є не у всіх. Дізнатися про щось більш-менш оперативно вкрай важко.

Не кажучи вже про сєвєродончан в окупації, які до останнього сподівалися на відбудову систему опалення, але напередодні холодів виїхали подалі.