Прес-центр3 листопада 2023, 13:11

Змістовна інформація щодо щеплень – на Національному порталі з імунізації

Ресурс розпочав роботу навесні цього року – https://vaccine.org.ua

Портал має на меті покращити інформування населення та популяризувати щеплення серед дітей та дорослих.

Він покликаний стати національним джерелом інформації про імунізацію для медичних працівників та пацієнтів за прикладом подібних ресурсів у США, Канаді, Австралії та країнах Європи.

Там представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення.

Публікуються національні та регіональні новини вакцинації.

Надаються роз'яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Є бібліотека вакцинації, де зібрані методичні рекомендації та корисні матеріали для медичної та наукової спільноти, закладів освіти та пересічних громадян.

На Порталі консультують експерти з різних регіонів України, оновлюється перелік пунктів щеплень.

Також функціонує розділ «Навчання, події», де розміщується інформація про офлайн- та онлайн-курси та заходи з теми імунопрофілактики для медичних працівників та громадськості.

Робота Національного порталу з імунізації https://vaccine.org.ua сприяє підвищенню охоплення населення профілактичними щепленнями та збільшенню поінформованості людей шляхом поширення публікацій і навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.

Портал створено ГС «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який реалізується за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України.