Прес-центр28 червня 2023, 08:06

Знайти 15 шпигунів щомісяця – таке завдання отримали окупанти у так званій «лнр», у Сєвєродонецьку офіційно скуповують крадене, у Невському росіяни зруйнували ще один будинок

Ворожі обстріли населених пунктів з реактивної та ствольної артилерії не стихають ані на день, – наголошує начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Регулярно фіксуємо руйнування в селах, де ще мешкають люди. Днями росіяни нещадно били по Невському, унаслідок чого знищили житловий будинок та господарські споруди. На щастя, господар залишився неушкодженим. У населеному пункті майже відсутні уцілілі будинки. Практично кожний зазнав пошкоджень різного ступеню», – підсумовує Артем Лисогор.

Очільник Луганщини повідомив, що Білогорівка, Діброва і Невське потрапили під вогонь росіян і учора.

Наступальні дії противник намагався влаштувати поблизу Білогорівки, але успіху вкотре не досяг.

Так звані правоохоронні органи «лнр» отримали нову рознарядку – виявляти щомісяця по 15 шпигунів та прихильників України.

Задля виконання такого плану знову посилено обшуки та затримання місцевих мешканців.

За інформацією з відкритих джерел, відомо про вісім випадків затримання громадян України на тимчасово окупованих територіях Луганської області за останні два тижні.

Коли росіянам треба виконати план господаря – причину затримання вони знайдуть будь-яку.

У Сєвєродонецьку окупанти відкрили два комісійних магазини. Скуповують практично будь-яку річ, навіть інструменти та косметику.

Мародерство в захопленому місті офіційно перетворилося на бізнес-проект. Через відсутність роботи і, відповідно, грошей, люди задешево здають усе, що тільки можливо – своє і сусідське.