Прес-центр28 червня 2023, 09:06

Звернення Артема Лисогора з нагоди Дня Конституції України

Дорогі українці! Шановні співвітчизники!

Сьогодні ми відзначаємо 27-му річницю з моменту прийняття нашою незалежною державою Основного Закону.

Втім з часів «Руської Правди» Ярослава Мудрого та до Конституції Пилипа Орлика Україна була епіцентром юстиції для усієї Східної Європи.

І зараз, в умовах повномасштабного рашистського вторгнення, Український народ б'ється не лише за власний дім, родину, а і за Конституцію України.

У першій же її статті викладені всі споконвічні прагнення українців –Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Конституція - це символ нашої національної ідентичності, знак нашого прагнення до свободи, права на самовизначення та гідного життя.

Вона гарантує основні права і свободи, принципи правової держави, забезпечує недоторканність особистості, рівність перед законом, свободу слова та інші важливі цінності, що формують нашу громадянську свідомість.

Це документ, який зберігає наше минуле, керує нашим сьогоденням і визначає майбутнє нашої держави.

У цей святковий день бажаю усім нам скорішої Перемоги, миру, злагоди та процвітання нашій країні. Нехай наш Основний Закон залишається непохитною основою державності та об'єднує громадян задля розбудови сильної, демократичної та справедливої України.

З Днем Конституції, дорогі співвітчизники! Слава Україні!

 

Начальник Луганської обласної

військової адміністрації                                       Артем ЛИСОГОР